وبمستران مبتکر

پکیج آموزش طراحی سایت

 • نوع آموزش: ویدئویی
 • دسترسی به آموزش: دائمی و اپدیت های بعدی رایگان
 • مدرس دوره: امیرحسین فخاری
 • تعداد جلسات آموزشی: بیش از 90 جلسه
 • مدت زمان آموزش: بیش از 40 ساعت آموزش
 • سطح دوره: از مقدماتی و پایه تا پیشرفته و حرفه‌ای
 • پیش نیاز دوره: آشنا با کار با اینترنت و مرورگر در همین حد
 • انعطاف آموزش: طراحی انواع سایت خبری، شرکتی، فروشگاهی و…
 • پشتیبانی: شامل پشتیبانی ویژه و اختصاصی برای هر دانشجو

آموزش طراحی سایت (نتیجه محور)

ما میدانیم که آموزش های زیادی در زمینه طراحی سایت وجود داره و یا ممکن شما قبلاً آموزش هایی برای اینکه طراحی سایت را یاد بگیرید تهیه کرده باشید اما نتیجه لازم را دریافت نکرده‌اید، به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم توضیحات این دوره را مطالعه کنید تا تفاوت این دوره را با سایر دوره های آموزشی را خودتان درک کنید.

امروزه طراحی سایت به تنهایی کافی نیست!

اگر شما بهترین طراح سایت ایران هم که باشید بدون دانش بازاریابی و مارکتینگ هیچ وب سایتی را نمی توانید به مقصد برسانید، شاید برای شما هم سوال پیش بیاد که خب این دانش مارکتینگ چه کاربردی داره و چرا باید در کنار طراحی سایت آن را نیز کسب کرد؟ دلیل کاملاً واضح و شفاف است، طراحی سایت به تنهایی کافی نیست و هیچ کارفرمایی عاشق هزینه های بالا نیست بلکه به دنبال نتیجه کار است یعنی بابت هزینه ای که می کند توقع نتیجه دارد.

قلب امیر

چه زمانی وب سایت طراحی شده نتیجه بخش خواهد بود؟

زمانی که اهدافی که وب سایت برای آن ایجاد شده است را کسب کند، برای مثال وب سایت ها ساخته می شوند تا به اهداف زیر دست پیدا کنند.

 • فروش محصول یا خدماتی به صورت آنلاین
 • افزایش تماس های تلفنی جهت خرید حضوری یا…
 • آشنایی مخاطبان بیشتر با خدمات یک مجموعه یا شرکت
 • خدمات رسانی آنلاین به مشتریان یا اتوماتیک کردن برخی از کارهای سنتی
 • دانلود کاتالوگ یا خدمات پس از فروش به مشتریان
 • کاتالوگ آنلاین
 • و…

این موارد بخشی از اهدافی است که یک کسب و کار را به سمت داشتن یک وب سایت سوق می‌دهد پس وب سایتی نتیجه گراست که بتواند به این اهداف دست پیدا کند، اغلب وب سایت های که تاسیس می شوند هدف اصلی آنها فروش محصول به تعداد بیشتری از مشتریان است پس وب سایت باید نقش یک فروشنده ماهر را ایفا کند و بتواند به بهترین شکل ممکن مشتریان جدید برای شما ایجاد کند.

مجموع اقدامات مهم در طراحی سایت

نزدیک به یک دهه برای کسب و کارها طراحی سایت انجام دادم و طی سالها تجربه و همکاری با کسبوکارهای مختلف و پروژه های موفقی که امروزه گردش مالی بالایی از طریق فروش اینترنتی دارند باید بگویم که من اقدامات مهم در طراحی سایت را به سه قسمت مهم تقسیم می‌کنم که در هر سه قسمت ما کارهای بسیار مهمی به عنوان طراح سایت داریم که باید از آنها آگاه باشیم.

 1. اقدامات قبل از طراحی سایت
 2. اقدامات هنگام طراحی سایت
 3. اقدامات بعد از طراحی سایت

طراحان زیادی گمان می‌کنند که طراحی سایت فقط یک قسمت دارد آنها بیشتر به اقدامات هنگام طراحی سایت ممکن است توجه کنند که هر چقدر هم شما طراح سایت زیبا و خوبی داشته باشید زمانی که اقدامات قبل از طراحی سایت را جدی نگیرید پروژه عملاً در آینده شکست می‌خورد.

مارکتینگ برای وب سایت

مارکتینگ یا بازاریابی برای وب سایت اهمیت بالایی دارد، در کنار مسائل فنی و طراحی سایت و مسائل زیبایی و ظاهر سایت باید به مسئله ورودی های وب سایت نیز فکر کنیم، اینکه وب سایت یا فروشگاه اینترنتی که قرار است طراحی کنیم از چه روشی قرار است مشتری برای ما بیاورد؟ چگونه مشتریان جدید با ما آشنا شوند؟ از کجا ما را پیدا کنند؟ وقتی وب سایتی ایجاد می شود آن را هیچکس نمی شناسد پس باید اقداماتی صورت گیرد که افراد جدید ما را پیدا کنند به این اقدامات مارکتینگ یا بازاریابی می گوییم.

مثل:

1- سئو و بهینه سازی وب سایت SEO

اگر وب سایت شما در نتایج گوگل بالا باشد شما مشتریان زیادی پیدا خواهید کرد. سئو از قبل از شروع پروژه طراحی سایت باید در نظر گرفته شود و استراتژی های مناسب تهیه شود و سپس در حین انجام کار اصول و موارد مهم رعایت شود و بعد از طراحی سایت هم نقش سئو بسیار پر اهمیت است. پس لازم است در کنار یادگیری طراحی سایت کاملاً به SEO و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مثل گوگل هم آشنا باشیم.

 

2- تولید محتوا و بازاریابی محتوا

در کنار طراحی سایت تولید محتوا را باید به صورت حرفه ای یاد بگیریم زیرا امروزه یکی از مهمترین کانال های بازاریابی در دنیا Content Marketing (بازاریابی محتوا) می‌باشد. اگر این کانال را به خوبی انجام دهید شما بهترین و با کیفیت ترین مشتریان دنیا را به سمت کسبوکار خود جاری می کنید.

 

3- گرافیک و ظاهر

امروزه گرافیک نقش مهمی دارد، اگر وب سایت شما از تصاویر با کیفیت و جذاب در کنار تکنیک های ادیت عکس و ویدیو بهره نگیرد محکوم به شکست است، تصاویر و جلوه های بصری همیشه ارتباط زنده تر و با کیفیت تری را با مخاطبین شکل می دهند لازم است که طراح سایت به نرم افزارهای گرافیکی مثل photoshop برای ادیت تصاویر وب سایت و نرم افزار Camtasia برای ادیت ویدیوهای جذاب مسلط باشد.

 

4- اینستاگرام مارکتینگ

اما میرسیم به یکی از مهمترین کانال های بازاریابی برای وب سایت یعنی اینستاگرام که لازم تکنیک های فروش و رشد واقعی در اینستاگرام را بیاموزید تا باز با این روش مشتریان بیشتری برای کسبوکار خود پیدا کنید و فروش شما بیش از حد رشد و پیشرفت داشته باشد.

 

5- تکنیک های فروش اینترنتی

در کنار تمام روش های بالا شما باید با اصول و تکنیک های فروش اینترنتی هم آشنا باشید، محیط اینترنت تفاوت های زیادی با فروش سنتی دارد، اگر تکنیک ها و اصول فروش اینترنتی را ندانید سهم زیادی از فروش را از دست خواهید داد. این موارد را ما طی سالها تلاش و کار به دست آورده ایم که هزینه های زیادی برای ما داشت تا به این نتایج دست پیدا کنیم.

 

همگی این موارد را در دوره جامع وبمستران مبتکر خواهید آموخت. هر آن چیزی که یک طراح سایت حرفه ای لازم دارد تا به فروش میلیونی و بالا در ماه برسد را به شما آموزش می دهیم.

وبمستران مبتکر

چه مباحثی در این دوره آموزش داده می‌شود؟

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس100%
100%
ساخت فروشگاه اینترنتی مجهز به درگاه بانکی معتبر100%
100%
سئو و بهینه سازی وب سایت98%%
98%%
اینستاگرام مارکتینگ99%%
99%%

چه مباحثی در این دوره آموزش داده می‌شود؟

تولید محتوا و بازاریابی محتوا95%%
95%%
آموزش فتوشاپ95%%
95%%
آموزش Camtasia99%%
99%%
تبلیغات و فروش اینترنتی95%%
95%%

دوره وبمستران مبتکر برای چه کسانی مناسب است؟

دوره وبمستران مبتکر جامع ترین دوره بنده در زمینه دیجیتال مارکتینگ و فروش اینترنتی است. اما این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ در ادامه توضیح میدهم که چه کسانی واجب است در این دوره شرکت کنند و برای چه کسانی مناسب نیست.

 

علاقمند به طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ هستید؟

آیا شما علاقمند به انجام خدمات طراحی سایت و یا خدمات دیجیتال مارکتینگ هستید؟ دوست دارید خودتان به این حوزه تسلط پیدا کنید؟ یا اینکه دوست دارید برای خودتان و دیگران وب سایت طراحی کنید و از همین راه درآمد بسیار مناسبی داشته باشید؟ در دوره وبمستران مبتکر شما به مهارت های پولسازی که بازار کار بسیار عالی دارد مسلط می شوید مثل: طراحی سایت، وردپرس، ساخت فروشگاه اینترنتی، سئو و بهینه سازی سایت، فتوشاپ، تدوین ویدیو و کمتازیا، فروش و تبلیغات آنلاین، بازاریابی محتوا و…

این دوره برای کسانی که میخواهند از این راه کسب درآمد بالا داشته باشند به شدت پیشنهاد می شود.

 

فروش محصول و خدمات در اینترنت ؟

اگر شما قصد فروش محصول یا خدماتی را در اینترنت دارید یا صاحب کسبوکاری هستید که قصد دارید کسب و کار خود را آنلاین و فروش خود را اینترنتی کنید، این دوره کامل تکنیک های فروش محصول از طریق اینترنت را به شما آموزش می دهد که در کمترین زمان ممکن با راه اندازی وب سایت و کانال های بازاریابی خود به فروش عالی از اینترنت خواهید رسید.

حتی اگر نیروی شما اینکار را انجام می دهد باید خودتان اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید نظارت کنید و آینده کسب و کار اینترنتی خود را ترسیم کنید.

 

درآمدزایی از فروش آموزش ؟

اگر مدرس هستید یا علاقمند هستید که به حوزه آموزش وارد شوید با مهارت های که در دوره می آموزید می توانید درآمد بسیار مناسبی از فروش آموزش داشته باشید، حتی می توانید مواردی که در این دوره می آموزید را به دیگران آموزش دهید و شما هم کسب درآمد داشته باشید، فقط باید بدانید که زمانی آموزش شما خواهان زیادی پیدا می کند که به گفته های خودتان عمل کرده باشید و خودتان نتیجه گرفته باشید.

فهرست