ادمین اینستاگرام

چطور پروژه ادمینی اینستاگرام بگیریم؟

در این مقاله به شما تجربیات و ترفندهایی رو یاد میدم که بتونید به راحتی پروژه ادمینی اینستاگرام بگیرید. در واقع با ترفندهایی که بهتون میگم به راحتی می‌توانید ادمین پیج دیگران در اینستاگرام شوید. پس حسابی با دقت این مقاله را مطالعه کنید چون اطلاعاتی که توی این مقاله دادم بخشی از دوره ادمینی اینستاگرام من هست و ارزش بالایی داره…

قبل از پروژه گرفتن بدانید!

فقط قبل از این که ترفندها رو بهتون معرفی کنم، خواهش می‌کنم این مواردی که میگم رو بخونید و جدی بگیرید. بچه ها گرفتن پروژه کار راحتیه اما آغاز یه پروژه در واقع آغاز یک تعهد هم هست. شما باید مسئولیت کاری که قبول کردید رو بپذیرید و اگر به خوبی اینکارو بلد نباشید یا فکر کنید که خب اینستاگرام که کاری نداره چارتا پست میذاریم و 10 تا هشتگم زیر پست ها قرار میدیم. نــــه! واقعاً میبینم کسایی رو که توی اینستاگرام از من سوال میپرسن ما چطور پروژه بگیریم ولی هیچی، تاکید می‌کنم هــیچـــی از اینستاگرام نمیدونن!!!!

این فاجعه‌ست…

پس لازم میدونم قبلش چند تا نکته مهم و اساسی بگم، اونم فقط برای خودتون چون دوست ندارم شما خودتونو با کارایی که ازش آگاه نیستید توی دردسر بندازید پس خوب گوش کن.

  • لطفاً اگر اطلاعات کمی در مورد اینستاگرام داری یا خیلی سطحی اینستاگرام رو یاد گرفتی! به هیچ عنوان نرو سراغ پروژه گرفتن و اول روی اطلاعات و معلومات خودت وقت بذار و وقتی که اطلاعات تو در حد اجرای یک پروژه بود برو سراغ همکاری با کسب و کار ها وگرنه در غیر اینصورت هم خودتو کوچیک میکنی هم به اون کسب و کار لطمه وارد می‌کنی چون کارو بلد نیستی یه مدت وقت خودت و اونارو میگیری و بعدشم با دلخوری جدا میشین.
  • اگـــــر یک دوره از یه مدرس تازه کار دیدی و توهم اینو زدی که کل اینستاگرامو میفهمی! لطفاً کمی صبور باش و قبل پروژه گرفتن خودت رو محک بزن ببین واقعا کارو یاد گرفتی یا نه؟ مثلاً یه پیج برای خودت بزن یا نمونه کار بذار، یا کلاً فروش اینترنتی راه بنداز، قرار نیست حتماً بفروشی ولی میتونی تلاش کنی ببینی میتونی مخاطب جذب کنی یا نه؟
  • گرفتن پروژه یعنی تعهد یعنی مسئولیت! پس لطفاً در ازای مبلغی که میگیری متعهد باش! هر چند ناچیز، اما بدون که اون پول از یه کسب و کار داره به تو میرسه و اگه نمیتونی گره گشا باشی، یه گره جدید براشون نشی!
  • و در آخر لطفاً لطفاً با یک دوره آموزشی توهم حرفه‌ای بودن نزن. چون من خودم خیلی تازه کارا رو میبینم که فقط حرف زدن بلدن و در عمل هیچ عملکرد مثبتی نمیتونن داشته باشن!

اینارو گفتم چون هم برای خودت و راحتی اعصاب خودت بود و هم برای حمایت از اون کسبوکارهایی که شاکی هستن از ادمین هایی که وقت و هزینشون رو هدر دادن.

 

پروژه ادمینی اینستاگرام

برای پروژه ادمینی گرفتن باید تسلط کافی به اینستاگرام داشته باشی و بلد باشی که چطور پروژه بگیری، اونو مدیریت کنی و همزمان چند تا پروژه رو جلو ببری! این مهارتیه که یه ادمین باید داشته باشه و خیلی مهمه که شما بدونی چه طور به کارفرما اعلام هزینه کنی، چطور قرارداد بنویسی، چطور دریافتی داشته باشی در چه زمانی و به چه صورت و مهمه که علاوه بر تخصص ادمینی، مدیریت پروژه هم بلد باشی.

راهکار و ترفند برای رسیدن به پروژه ادمینی اینستاگرام زیاده که من چند تا از اونارو که توی دوره اینستاگرام خودم هم به دانشجوهام یاد دادم و نتیجشو دیدم به شما هم معرفی می‌کنم.

1- پیج ادمینی بزن

اولین روش اینه که شما با هویت خودت یه پیج ادمینی توی اینستاگرام بزنی! برای مثال من اسمم بهادر هست یه پیج میزنم با ایدی Bahador_admin یا admin_mahsa (اینا رو مثال زدما نمیدونم کسی هست یا چی) بعد از این که یه پیج زدی باید توی اون پیج اینستاگرام رو در حد پایه آموزش بدی و حتی میتونی موارد حرفه ای رو هم یاد بدی چون یاد گرفتن این موارد هیچ آسیبی به پروژه گرفتن شما نمیزنه پس نگران نباشید. هایلایت هارو سروسامون بده و حتما یه هایلایت خدمات و یه هایلایت درباره من داشته باش که کامل اونجا از خودت و خدماتی که میدی بگی…

با هر پستی که میذاری کلی آدم با تو آشنا میشن و به جای اینکه تو بری سراغ مشتری، این مشتری هست که تو رو پیدا میکنه و میاد سراغت و حتماً در مورد ادمینی دایرکت میگیری نگران نباش! چون کلی دانشجو داشتم که به درآمد رسیدن اینو میگم. فقط باید اینکارو اصولی انجام بدی، اگر ضعیف باشی و تکنیک های پیج ادمینی رو بلد نباشی این روش هیچ اثر مثبتی برات نخواهد داشت.

 

2- پیشنهاد بده

حالا توی قدم دوم وقتی یه پیج کاری خوب برای خودت داری و خیلی سریع آدما میتونن بفهمن که شما چقدر حرفه ای و کاربلد هستید. میتونی با این پیج به اکانت های کاری و اکانت هایی که احساس میکنی محصول یا خدماتشون خوبه اما پیجشون، پیج ضعیفی هست پیام بدی و بهشون پیشنهاد بدی که میتونی ادمین پیجشون بشی! نمیگم همون دفعه اول به پروژه میرسی ولی مطمئن باش چند روز که گوش بخوابونی بلاخره اولین پروژه با همین پیشنهادایی که دادی بدست میاد. البته به هیچ عنوان اصرار برای ادمینی نکن فقط خیلی محترمانه و حرفه‌ای بهشون پیشنهاد بده.

 

3- پیشنهاد ویژه به مدت محدود

وقتی پیج ادمینی زدی، و تولید محتوا حرفه‌ای برای خودت انجام دادی حتماً کسانی شما رو دنبال خواهند کرد. هر از گاهی می‌توانید یک پیشنهاد ویژه به مدت محدود برای ادمینی روی پیج قرار بدین به این صورت که در استوری اعلام میکنی هر کسی امروز برای مدیریت پیج به من دایرکت بده شامل 20% تخفیف روی پکیج ادمینی پیج میشه و این یه فرصتیه که آدم هم متوجه میشن که شما کار ادمینی انجام میدی و هم کسانی که مردد بودن به بهانه تخفیف پیش قدم می‌شوند. کلاً در این فضا باید خلاق باشید.

 

ویدیو پروژه مدیریت پیج اینستاگرام

اما بریم سراغ یک ویدیو عالی که برای شما آماده کردم، توی ویدیو زیر مفصل درباره ادمینی و پروژه گرفتن صحبت شده و این چند دقیقه رو با دقت مشاهده کنید تا ابهامات شما برطرف بشه.

[aparat id=’qLSy8′]

 

دوره ادمینی برای اینستاگرام

اما اگر خواستید که یک دوره جامع برای ادمین شدن در اینستاگرام شرکت کنید، کافیه به لینک دوره اینستاگرام مراجعه کنی، توی این دوره من 0 تا 100 ادمینی و پروژه گرفتن رو توضیح دادم و شما هم میتونید از این راه میلیونی درآمد ماهانه داشته باشید، کافیه که برای آموزش خودتون هزینه کنید و تمرین های دوره رو به خوبی انجام بدین و هر سوالی داشتید با پشتیبانی این دوره در ارتباط باشید.

همچنین کسانی که در این دوره شرکت میکنن و تمرین ها و آزمون دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند رو ما به کسب و کارها معرفی می‌کنیم در واقع یک صفحه در آکادمی انار وجود دارد به عنوان پروژه ادمینی اینستاگرام که در این صفحه کارفرمایانی که به ادمین برای پیج خودشون نیاز دارن اونجا درخواست ثبت می‌کنن و ما این درخواست ها رو به دانشجویان برتر دوره معرفی می‌کنیم. پس برای اینکه پروژه بگیرید کافیه دوره رو با دقت پشت سر بذارید و تمرینات دوره رو انجام بدین ما هم برای پروژه گرفتن بهتون کمک می‌کنیم تا به درآمد برسید.

برچسب ها:
پادکست موفقیت از امیرحسین فخاری

Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/neshon/public_html/amirhosseinfakhari/wp-content/plugins/js_composer/include/helpers/helpers_factory.php on line 371

پادکست موفقیت

تصویر امیرحسین فخاری

Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/neshon/public_html/amirhosseinfakhari/wp-content/plugins/js_composer/include/helpers/helpers_factory.php on line 371

وب سایت شخصی من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست