آموزش رایگان اینستاگرام

دوره رایگان اینستاگرام

سلام امیدوارم که حالتون عالی باشه، در این صفحه از وب سایت یک دوره رایگان اینستاگرام در انتظار شماست! آیا هزینه شرکت در پکیج ادمین اینستاگرام را ندارید؟ یا هنوزم اعتماد کافی به آموزش های اینستاگرامی ندارید؟ مشکلی نیست در این صفحه یک آموزش کاملاً رایگان برای اینستاگرام آماده کردیم که حاصل تلاش تمام بچه های تیم من بوده و برای ما هزینه تولید این ویدیوها به هیچ عنوان کم نبوده، اما رایگان در اختیار شماست که از این ویدئو ها استفاده کنید و به درآمدهای عالی از اینستاگرام برسید. فقط خواهشی که دارم اینه که چون این محتوا رایگان در اختیارتان شما قرار گرفته، به هیچ عنوان دلیل بر سطح پایین آموزش نیست، بلکه اگر به ترتیب آموزش ها را روی پیج خودتان اعمال کنید نتیجه را خواهید دید.

 

آموزش رایگان اینستاگرام

برای استفاده از آموزش رایگان اینستاگرام کافیست که در ادامه ویدیوها را به ترتیب مشاهده کنید. فقط اگر از جلسات رایگان رضایت داشتید حتماً لینک این صفحه را در اختیار دوستانتان هم قرار دهید تا آنها نیز از این آموزش ها استفاده کنند. از اینکه همیشه همراه و حمایتگر ما هستید و آکادمی انار را به سایر دوستانتان معرفی کردید، سپاسگزارم، ارادتمند شما امیرحسین فخاری.

 

جلسه 1: انتخاب ایدی و نام کاربری در اینستاگرام

در جلسه اول دوره رایگان آموزش اینستاگرام، به مبحث مهم انتخاب ایدی و نام کاربری اشاره کردیم، اگر نمی‌دانید که برای پیج خود چه نامی انتخاب کنید حتماً این جلسه را مشاهده کنید. چند روش رایج برای پیدا کردن نام مناسب معرفی شده در ویدیو که می‌توانید مشاهده کنید.

 

جلسه 2: عکس پروفایل در اینستاگرام

در جلسه دوم دوره رایگان آموزش اینستاگرام، به مبحث مهم عکس پروفایل پرداختیم. چه عکسی برای پروفایل پیج اینستاگرام قرار دهیم؟ پیج های کسبوکار یا بلاگری باید چه عکسی انتخاب کنند؟ تمام نکاتی که باید در عکس پروفایل رعایت کنید در ویدیو زیر وجود دارد که می‌توانید مشاهده کنید.

 

جلسه 3: نوشتن متن بایو در اینستاگرام

در جلسه سوم دوره رایگان اینستاگرام، به مبحث مهم نوشتن یک بایو بهینه و استاندارد می‌پردازیم. اگر متن بایو شما به اندازه کافی درگیرکننده و تعاملی نباشد، نتیجه مطلوبی از پیج خود نخواهید گرفت. متن بایو را طبق استانداری که در ویدیو زیر گفته شده بنویسید. اگر نمی‌دانید دقیقاً چه متنی برای بیو اینستاگرام انتخاب کنید ویدیو زیر را ببینید.

 

جلسه 4: آموزش انتخاب هایلایت در اینستاگرام

در جلسه چهارم آموزش رایگان اینستاگرام به مبحث هایلایت در اینستاگرام می‌پردازیم. هایلایت اینستاگرام چیست؟ چه استوری‌هایی را در اینستاگرام هایلایت کنیم بهتر است؟ از هایلایت به عنوان انباری پیج‌تان استفاده نکنید بلکه از هایلایت‌ها برای جریان سازی باید استفاده کنید، مشاهده ویدیو زیر به شدت توصیه می‌شود.

 

جلسه 5: تامین امنیت پیج در اینستاگرام

در جلسه پنجم از دوره رایگان اینستاگرام به مبحث بسیار مهمی اشاره کردیم، یعنی تامین امنیت پیج در اینستاگرام، شما به عنوان یک کسب و کار یا بلاگر باید مراقب صفحه خودتان باشید تا به راحتی هک نشود و یا از دسترس خارج نشود. هیچکس دوست ندارد صفحه خود را از دست بدهد، پس با رعایت نکات تامین امنیت اینستاگرام، امنیت پیج خود را افزایش دهید.

 

جلسه 6: تنظیمات و آپشن های امنیتی در اینستاگرام

در جلسه ششم از دوره رایگان اینستاگرام به تنظیمات و آپشن های امنیتی در اینستاگرام می‌پردازیم که این جلسه تکمیل کننده جلسه پنجم است. پس در واقع این دو جلسه را با دقت ببینید که در مبحث تامین امنیت اینستاگرام، اطلاعات خود را افزایش دهید، در این جلسه آپشن ها و تنظیماتی که اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌دهد تا پیج شما ضد هک شود اشاره می‌شود.

 

جلسه 7: پست اول پیج اینستاگرام را چی بذاریم؟

شاید برای شما هم در ابتدای کار این سوال وجود داشته باشد که در پیج جدید خود پست اول را چی بذارم؟ از کجا شروع کنم؟ با چه مقدمه ای صحبت کنم؟ ما دقیقاً می‌دانیم که در ابتدای کار چه سوالاتی برای شما وجود دارد به همین خاطر در جلسه هفتم آموزش رایگان اینستاگرام به موضوع پست اول پیج اینستاگرام چی باشه؟ پرداختیم.

 

جلسه 8: چطور در اینستاگرام تولید محتوا کنیم؟

آیا شما هم نمی‌دانید که چطور در اینستاگرام تولید محتوا کنید؟ ما در جلسه هشتم آموزش رایگان اینستاگرام به موضوع تولید محتوا در اینستاگرام پرداختیم. در این جلسه شما کامل یاد می‌گیرید که چطور محتوا بسازید و چه روش ها و یا مدل هایی برای تولید محتوا وجود دارد، بدون شک جلسه 8 آموزش اینستاگرام یکی از مهمترین جلسات آموزشی ما به شمار میره.

 

جلسه 9: ایده های ناب تولید محتوا برای اینستاگرام

اما از هر چه بگذریم از ایده های ناب برای تولید محتوا اینستاگرامی نمی‌توانیم بگذریم! جلسه نهم آموزش رایگان اینستاگرام قراره که به شما ایده های ارزشمندی برای تولید محتوا بده، اصلاً راجب چی محتوا بسازیم؟ چه محتوای فروش ما رو دو چندان می‌کند؟ این جلسه فوق العادست حتماً چندبار مشاهده کنید چون نکات زیادی داره که با چند بار مشاهده آنها را بهتر درک می‌کنید.

 

جلسه 10: چطور جلوی دوربین محتوا ضبط کنیم؟

چطور می‌توانیم جلوی دوربین محتوا ضبط کنیم؟ ترس های جلوی دوربین را چطور برطرف کنیم؟ چه تمرین های برای رفع خجالت و اعتماد به نفس پایین وجود داره؟ چطور می‌توان فن بیان خوبی جلوی دوربین داشت؟ آیا باید هر چیزی که قصد گفتن آن را داریم در کاغذ بنویسیم؟ تمام این سوالات با مشاهده جلسه 10 آموزش رایگان اینستاگرام برطرف میشه پس همراه ما باشید با جلسه دهم آموزش اینستاگرام.

 

جلسه 11: با چهره کارتونی محتوا بساز!

اگر تمایلی نداری که جلوی دوربین ظاهر بشی، یا چهره شما در پیج باشه، یا کلاً دوست داری تنوعی به محتوای خودتون بدین و سبک جدیدی از تولید محتوا را تجربه کنید، پس جلسه یازدهم آموزش رایگان اینستاگرام را مشاهده کنید تا یاد بگیرید که چطور با چهره کارتونی محتوا بسازید. بدون اینکه چهره شما مشخص بشه…

 

جلسه 12: بهترین میکروفن برای ضبط ویدیو

برای ضبط ویدیو با کیفیت نیازمند یک میکروفن مناسب برای تولید محتوا هستیم. انتخاب بین هزاران میکروفن تولید محتوا کار بسیار سختی است و از طرفی بسیاری از این میکروفن ها کیفیت مناسبی برای کار تولید محتوا نداره، پس ما چه میکروفنی را انتخاب کنیم؟ در این ویدیو چند مدل میکروفن رایج در تولید محتوا را معرفی می‌کنم که البته آزمایش صدا هم انجام دادیم که متوجه شوید صدا با میکروفن یقه ای چه تفاوتی با صداهای معمولی ضبط شده با موبایل دارد. این جلسه را از دست ندین و حتماً برای تولید محتوا یک میکروفن یقه ای مناسب تهیه کنید که پیشنهاد ما خرید از فروشگاه آوازتو می‌باشد.

 

جلسه 13: هشتگ مهمتره یا اکسپلور؟

تا به حال به اهمیت ورودی از هشتگ و اکسپلور فکر کردید؟ میدونستید پیج های که از هشتگ و اکسپلور ورودی مناسب ندارند رشد بسیار سختی خواهند داشت؟ حالا مسئله مهم که سوال بسیاری از کاربران است اینه که هشتگ مهمتره یا اکسپلور؟ اگر ورودی از هشتگ خوب بود کافی است؟ اگر از اکسپلور ورودی نداشتیم یعنی پیج ما مشکلی دارد؟ یا بلعکس… ویدیو جلسه 13 را ببینید تا خودتان متوجه موضوع شوید.

 

جلسه 14: معجزه اینستاگرامی

آخ که چقدر خوبه اینستاگرام عاشقت بشه و کاری بکنه مخاطب هر جا بره محتوای شما رو ببینه… زیبا نیست؟ اما قطعاً این یک رویا نیست و کاملاً میتونه برات اتفاق بیفته اما… خودت ویدیو جلسه 14 رو ببین که امیرفا از معجزه اینستاگرامی برات گفته، بدون شک از مهمترین ویدیوهای این دوره رایگان همین جلسه 14 هست که برای دیدنش زمان رو از دست نده…

 

جلسه 15: کال تو اکشن و CTA

اگر با کال تو اکشن توی اینستاگرام آشنا نباشی، کلاهت پس معرکه‌ست. دعوت به اقدام از مخاطب همونطور که میدونی خیلی اهمیت داره و باید عمیقاً این موضوع رو درک کنی! کال تو اکشن یا CTA همه جا کاربرد داره و اینستاگرام فقط یکی از اون جاهاست. باید بدونی کال تو اکشن یه استوری با یه پست یا با یه لایو خیلی فرق داره… هر جایی ترفند خودشو میطلبه که بلد باشی، حداقل میشه در مورد کال تو اکشن در اینستاگرام 100 صفحه کتاب نوشت! اصلاً خیلی سطحی بهش نگاه نکنیداااا… تازه این ویدیو جلسه 15 خیلی کامل کال تو اکشن رو نگفته چون کال تو اکشن خیلی فراتر از این حرفاست رفیق…

 

جلسه 16: افزایش بازدید استوری در اینستاگرام

همه دوست دارن که استوری هاشون بازدید بالایی بخوره اما هیچکس به این فکر نمیکنه که چطوری یه استوری در اینستاگرام بازدید بالا کسب می‌کنه؟ یا اصلاً چرا یه استوری معمولی و کم کیفیت که هیچ اصول حرفه‌ای توش رعایت نشده باید بازدید بالا داشته باشه؟ لطفاً روی استوری گذاشتن حساسیت زیادی خرج بدین و بلاگری کردن در اینستاگرام رو خوب یاد بگیرید چون استوری مرز فروش شماست. ما با پست ها مخاطب جذب میکنیم و با استوری به اون مخاطب می‌فروشیم؟ در جریان هستید دیگه؟ جلسه 16 رو از دست ندین چون چند تا ترفند افزایش بازدید استوری در اینستاگرام معرفی کردم.

 

ادامه جلسات آموزش اینستاگرام

اما بزودی ادامه این جلسات در سایت آپلود می‌شود، لطفاً اگر تا اینجا از دوره رایگان اینستاگرام راضی بودید در بخش نظرات، به من و تیمم انرژی بدید که بازم براتون از این ویدیوهای آموزشی بسازیم و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. راستی اشتراک گذاری و معرفی این دوره رایگان به دیگران فراموش نشه، این تنها هزینه‌ی این دوره رایگان برای شماست. ممنونم.

برچسب ها:
مسیر بلاگری اینستاگرام - امیرحسین فخاری

Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/neshon/public_html/amirhosseinfakhari/wp-content/plugins/js_composer/include/helpers/helpers_factory.php on line 371

مسیر بلاگری در اینستاگرام

تصویر امیرحسین فخاری

Warning: preg_match() expects parameter 2 to be string, array given in /home/neshon/public_html/amirhosseinfakhari/wp-content/plugins/js_composer/include/helpers/helpers_factory.php on line 371

وب سایت شخصی من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست