درباره من...

بدون سرمایه شروع کردم

با مجموعه های زیادی همکاری داشتم اما با توجه به شناخت خودم و هدف های زیادی که توی سرم داشتم میدونستم کارمندی برای من اصلاً مناسب نیست! پس دنبال این بودم که کسب و کار خودم رو داشته باشم!

[aparat id=’IM1at’]

0%

رضایت دانشجویان

0
دانشجو
0
تعداد ساعات آموزشی
0
تعداد ورکشاپ
1393

شروع این ماجرا…

از سال 1390 که یه نوجوان علاقمند بودم و از راه کدنویسی قالب وبلاگ کارت شارژ می‌گرفتم تقریباً درآمدم از اینترنت شروع شد اما از سال 1393 به صورت جدی تر در کنار کار خودم بازاریابی آنلاین هم انجام دادم. سال 93 تونستم برای شرکتی که استخدام بودم با تبلیغات اینترنتی و کانال های تلگرامی نتایج خوبی رو بیارم و اونجا بود که فهمیدم مسیری که در گذشته به عنوان علاقه دنبال کردم انگار جدی تر این حرفاست و میشه ازش درآمد خوبی داشت.

1394

شروع آموزش به دیگران

سال 1394 در کنار کارم که تبلیغات برای کسب و کارها بود، تجربیات خودم را با دیگران به اشتراک میذاشتم. یک اپلیکیشن در کافه بازار منتشر کردم که به دیگران آموزش طراحی سایت و وبلاگ نویسی میداد. این برنامه استقبال خیلی خوبی در زمان خودش داشت و باعث شد درخواست های آموزشی بیشتری از من بشه، در ادامه سایت ها و وبلاگ های آموزشی مختلفی رو زدم و کم کم در کنار طراحی سایت تکنیک های افزایش فالوور در اینستاگرام رو به دیگران آموزش میدادم و حتی توی سال 94 به چندتا شرکت آموزش های درون سازمانی دادم. خلاصه انگار داشتم میفهمیدم که باید چیکار کنم…

دیجیتال مارکتر

من تا قبل از سال 1393 موقعیت های شغلی زیادی نداشتم و طبیعتاً حق انتخاب زیادی هم نداشتم اما با افزایش تخصص من در زمینه دیجیتال مارکتینگ، حالا در سال 1394 فرصت های شغلی زیادی برای من وجود داشت که باعث شده بود خودم رو بهتر پیدا کنم و اعتماد به نفس بهتری داشته باشم. من فرصت همکاری با مجموعه های مختلفی رو بدست آورده بودم.

1396

آغاز یک کسب و کار جدید

آکادمی انار، اولین کسب و کار من نبود اما بدون شک مهمترین کسب و کار من شد. سال 1396 تصمیم گرفتم فعالیت آموزشی خودم رو در کنار خدماتی که به کسب و کارها میدم رو کمی ساماندهی کنم. تمام فعالیت آموزشی خودم را تحت لیبل آکادمی انار بردم که قبل تر با نام تیم انار شناخته می‌شد. فروردین 96 سایت TAnar.ir شروع به کار کرد و بدون وقفه یک سال روی توسعه این سایت کار کردم.

حالا من آموزش های با کیفیتی داشتم و افراد علاقمندی که مشتاقانه به من پیشنهاد آموزش های بعدی را می‌دادند.

1397

یه جهش حسابی…

سال 1397 تصمیم گرفتم خیلی از دوره های آموزشی که برگزار می‌کنم یا به عنوان ورکشاپ یک یا چند جلسه ای در تهران میذارم را ساماندهی کنم. این شد که اوایل سال 97 یک دوره جامع اینستاگرام منتشر کردم که قبل تر دوره طراحی سایت بدون کدنویسی من آنلاین شده بود و این دومین دوره جامع من بود. در کنار این دوره ها، دوره های دیگری هم البته منتشر شده بود. در نهایت سال 1397 سال آخری بود که به صورت رسمی تمام وقت در کاری مشغول بودم و بعد ازون دیگه کارمندی را رها کردم.

1400

پر پیچ و خم

بدون شک مسیر پر پیچ و خمی را پشت سر گذاشتم تا آکادمی انار 4 ساله شد و افراد زیادی چه از طریق وب سایت، چه از طریق پیج اینستاگرام با من آشنا شده بودند. چیزی که به اون افتخار می‌کنم اثری هست که آموزش های که من ساخته بودم روی زندگی دیگران گذاشته بود و باعث شده بود که بقیه هم رشد کنن. من به خودم اومدم دیدم به کلی کسب و کار به صورت مستقیم و غیر مستقیم کمک کردم که آنلاین بشن. عمیقاً خداروشکر میکنم که این فرصت به من داده شد. کماکان در کنار پروژه های که در دفتر دنبال می‌کنیم فعالیت آموزشی ما ادامه داره…

اعضا تیم من

محمد

Content
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor.

رضا

Art Director
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor.

نگار

Support
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor.

کسب و کارهای من

فهرست